Cenové nabídky, objednávky, platby

Objednávky a poptávky na obaly BOXX posílejte prosím na boxx@boxx.cz, děkujeme. Těšíme se na obojí :-)

Obaly skladem

V případě volně prodejních zásob stačí napsat, o který obal máte zájem. Většinou se jedná o standardní obaly na stojany. Co se týče platby, můžete si vybrat, zda chcete platit dobírkou, nebo předem na účet (což vás vyjde levněji).

Zakázková výroba obalů

Pokud se jedná o zakázkovou výrobu, napište nám prosím typ aparatury nebo připojte jeden z dokumentů uvedených níže. Můžete poslat i svůj vlastní náčrtek s přesným popisem. Další možností je dovézt aparaturu na pár dní k nám do dílny (bude v suchu a teple a bude o ni dobře postaráno).

My vám v co nejkratší době zašleme zpět zakázkový list (cenovou nabídku) s potvrzeným datumem dodání. Po jeho schválení zadáme váš obal do výroby. Protože se jedná o zakázkovou výrobu, platba celé částky probíhá předem úhradou na náš účet. Při platbě ze zahraničí probíhá platba na náš účet v ČR vedený v EUR.

Nezapomeňte svoje reproboxy, komba apod. pečlivě a přesně změřit. Měřte prosím včetně všech výstupků - ochranných mříží, nožiček, rohů apod. My si rozměry sami trochu navýšíme a obal na vaši aparuturu vyrobíme o něco větší, aby s ním šlo snadno manipulovat. Děkujeme.

Balné a poštovné

Balné a poštovné se odvíjejí od velikosti zásilky. Pokud jste z Plzeňska, nebo tímto krásným krajem náhodou projíždíte, je možné si dohodnout osobní vyzvednutí zakázky. Balíky posíláme přednostně přes PPL, výjimečně prostřednictvím České pošty, a to po nedobrých zkušenostech s tím to státním molochem.

Formuláře pro cenové nabídky a objednávky obalů BOXX

reprobox/kombo/zesilovač - rovné
reprobox/kombo - zkosené
reprobox/kombo - dvakrát zkosené
stojany